Escaperooms to gry akcji typu escape – wydostań się z pokoju. Grałeś już w taką grę na komputerze? A może podobał Ci się film „Piła”? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie coś podobnego, NA ŻYWO, z tą różnicą, że nie będzie trzeba obcinać sobie nogi;-)

Gra przeznaczona jest dla grup od 2 do 5 osób. Jedyne, co trzeba zrobić, to wydostać się z zamkniętego pokoju. Macie na to 60 minut. W pokojach umieściliśmy wiele przedmiotów, kodów, ukrytych wskazówek. Wszystko to może pomóc Twojej ekipie w ucieczce. Musicie współpracować, inaczej możecie zostać zamknięci w pokoju na zawsze… Mistrz gry stale monitoruje rozgrywkę i może pomóc Twojej drużynie, jeśli utkniecie w martwym punkcie.

Gry typu escape to nowy, podbijający świat hit, najpopularniejsza rozrywka wg TripAdvisor.com w Londynie, Paryżu, Budapeszcie, Pradze, Atenach, Berlinie i wielu innych miastach.

W Gdańsku przygotowaliśmy 5 gier-pokoi o różnej tematyce, każdy z nich to inna przygoda. Od czego chcesz zacząć?

Spróbuj, czekamy na Ciebie i Twoich znajomych. Zegar tyka!
ZASADY

To proste: Macie 60 minut, aby wydostać się z zamkniętego pokoju.

ROZEJRZYJ SIĘ

Gdy znajdziesz się w pokoju, rozpocznij poszukiwania. Rozglądaj się uważanie. Nigdy nie wiesz co może Ci się przydać.

POMOC

Jeśli podczas rozgrywki utkniecie w jakimś miejscu, otrzymacie wskazówki od mistrza gry. Sprawdźcie monitor w pokoju..

ŁĄCZ

Ty i Twoja drużyna musicie łączyć przedmioty, które znajdziecie. Najprawdopodobniej znaleziony szyfr nie zadziała na pierwszym lepszym przedmiocie. Próbujcie, aż znajdziecie odpowiednie połączenie.

ZAPISZ TO

Zapisujcie wszystkie szyfry i wskazówki jakie znajdziecie w pomieszczeniu. Mogą się później przydać.

WSPÓLNE MIEJSCE

Najlepiej trzymać, wszystkie rzeczy w jednym miejscu. W ten sposób nie będziecie musieli szukać znalezionych wcześniej przedmiotów.

POMOCNY EKRAN

Sprawdzajcie regularnie monitor w pokoju, czasami pojawi się tam obrazek, który może okazać się bardzo pomocny.

METODA

Jeśli chcesz szybko wydostać się z pomieszczenia, porozumiewaj się ze swoją drużyną i staraj się być tak szybki jak tylko możesz.

MIĘDZYNARODOWY CHARAKTER

Nie obawiajcie się, jeśli nie znacie języka polskiego. Większość puzzli i zagadek może być rozwiązana bez znajomości jakiegokolwiek języka.

WSPÓŁPRACA

W tej grze współpraca jest niezbędna. Bez kooperacji nie wydostaniecie się nigdy…

CENY

Nasze ceny są naprawdę w porządku. Jeśli będzie Was więcej, cena spadnie. Im więcej ludzi zbierzesz ze sobą, tym mniej zapłacisz.

CEL

Ostatecznym celem w tej grze jest wydostać się nim upłynie czas. Uda się to tylko jeśli jesteście pomysłowi i będziecie współpracować.


KONTAKT

Codziennie od 10:00 do 21:30