Oferta:


CENA

25zł/os. (Cena obowiązuje od poniedzialku do czwartku dla grup liczących minimum 15os.)

LICZBA OSÓB

Maksymalna liczba osób w jednej turze to 20 osób lub 25 jeśli w grupie znajdują się osoby pełnoletnie.

Escaperooms.pl to miejsce na świetną zabawę oraz sposób na kreatywne i rozwijające spędzenie czasu z dala od telefonów, laptopów i Internetu.

Uczestnicy spotykają na swojej drodze szereg zagadek, których rozwiązanie wymaga od graczy zarówno współpracy, jak i podejmowania decyzji na podstawie wskazówek, które znajdą w każdym z pokoi. Podążanie ich tropem prowadzi do osiągnięcia wspólnego celu…


Zarezerwuj pod numerem: 739 094 852

Rezerwacja mailowa pod adresem:  kontakt@escaperooms.pl


Najczęsciej zadawane pytania:


Ile osób może wziąć udział w grze jednocześnie?

– Posiadamy 3 pokoje odpowiednie dla dzieci poniżej 14 roku życia i jeden odpowiedni dla młodziezy powyżej 14 roku życia. W każdym z pokoi mieści się maksymalnie 5 osób, co łącznie daje aż 20os.. w jednej turze. Mamy też pokój dostępny dla osób pełnoletnich, jeśli jest to wyjście klas szkół średnich i znajdą się w grupie osoby pełnoletnie również ten pokój będzie dostępny.

W jakich godzinach można zarezerwować wejście szkolne?

– Wejście szkolne można zarezerwować na godziny: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30 oraz 16:00

Ile trwa łącznie wizyta?

– Czas na grę to dokładnie 60 min, do tego czasu należy doliczyć 15 min na organizację i wytłumaczenie grupie zasad rozgrywki.

Co jeśli grupa przekracza liczbę 25os.?

– Jeśli grupa jest znacznie większa niż 25os. możesz dodatkowo zarezerwować wejście do innej atrakcji znajdującej się na FunArena, wybór jest ogromny, a wszystkie atrakcje znajdują się w jednym holu dosłownie kilka kroków od siebie. W ten sposób wszystkie dzieciaki skorzystają z dwóch lub więcej atrakcji w krótkim przedziale czasowym 😉

Jak zarezerwować wejście szkolne?

– Najlepszym sposobem jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy okazji odpowiemy na wszystkie pytania związane z wizytą.

Czy otrzymam fakturę?

– Tak, jak najbardziej do każdego wejścia możemy wystawić fakturę. Pamiętaj jednak, na wejście w kwocie poniżej 450zł wystawiamy fakturę uproszczoną

Co jeśli jakaś grupa nie wyjdzie z pokoju?

– Nic strasznego ;), to nadal tylko gra. Głównym celem oczywiście jest ucieczka z pokoju, ale najważniejsze jest zdobyte doświadczenie podczas próby rozwiązania zagadek i w czasie współpracy z całą grupą.

Co jeśli wizyta dotyczy młodszych dzieci i obawiam się, że sobie nie poradzą?

– W każdym z naszych pokoi znajdują się kamery i ekrany za pomocą których mistrzowie gry mogą dzieci naprowadzać na rozwiązania zagadek. Tym samym eliminujemy ryzyko, że dzieciaki utkną na którejś z zagadek.


Serdecznie zapraszam:


Manager lokalu: Łukasz Leśniewski

Ratownik WOPR z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy(KPP). Animator czasu wolnego dla dzieci w wieku przedszkolny, szkolnym i dla młodzieży oraz doświadczony menager lokali turystyczno-usługowych. Serdecznie zapraszam do współpracy z ESCAPEROOMS.PL 😉